Setkání ke stavbě modlitebny

Srdečně Vás zveme na setkání ke stavbě modlitebny – posledně jsme se domluvili, že se opět sejdeme, abychom si řekli, jak vše pokračuje a mohli pokračovat v diskusi. Pokud Vám to jen trochu vyjde, prosím přijďte v tuto neděli 7. 1. od 17:00. Děkujeme za dosavadní připomínky a též děkujeme všem, kdo se za stavbu modlí. Těšíme se na Vás!

Jméno sboru

Jak již bylo několikrát oznámeno, v souvislosti se stavbou nové modlitebny hledáme jméno sboru, které se bude dát použít ve smyslu „Jméno, Sbor Církve bratrské v Kladně“ (s tím, že vše za jménem/čárkou je „menším písmem“ pro upřesnění, o koho se jedná). Ideálně české jméno, snadno vyslovitelné, nejlépe aby dávalo smysl říci „zvu Tě do …“. Prosím posílejte další návrhy např. na marek@obitko.com ke shromáždění všech návrhů, chtěli bychom mít jméno vybrané do konce roku. Děkujeme za dosavadní návrhy, cena pro autora vítězného návrhu bude kromě dobrého pocitu i polárkový dort nebo něco obdobného dle svých preferencí.

Modlitební setkání

ruceZveme Vás na další třetí pondělí v měsíci, tj. na pondělí 20. 3., k modlitebnímu setkání v čase 18:00 – 19:00 v modlitebně. Modlitební shromáždění bude věnované nejen stavbě nové modlitebny a dalším souvisejícím věcem, jako obvykle bude prostor i pro další témata.

Modlitební setkání

ruceZveme Vás na další třetí pondělí v měsíci, tj. na pondělí 21. 11., k modlitebnímu shromáždění v čase 18:00 – 19:00. Modlitební shromáždění bude věnované zejména stavbě nové modlitebny a dalším souvisejícím věcem, ale jako obvykle určitě bude prostor i pro další témata.

Členské shromáždění – stavba

lidePříští neděli 25. 9. 2016 se bude konat členské shromáždění. Na programu bude stavba nové modlitebny – shrnutí dosavadního průběhu a výhled do budoucna. Ihned po bohoslužbě bude krátká přestávka pro občerstvení a členské shromáždění naváže hned poté. Členské shromáždění je jako vždy otevřeno i všem přátelům, kteří členy našeho sboru nejsou, ale nachází mezi námi duchovní domov – srdečně Vás zveme k Vaší účasti!

Program: Pokračování textu Členské shromáždění – stavba