Jsme vděční za další vyslyšené modlitby

Sdílejte s ostatními!

ruceBůh je věrný! Po návratu Petra ze súdánského vězení jsme se modlili za další dva bratry uvězněné s Petrem a za Bena s těžkým zánětem slinivky. Tento týden jsme dostali dvě nádherné zprávy:

Dne 11. 5. odpoledne byli díky Pánu propuštěni na svobodu ze sudánského vězení oba bratři Hassan Abdelrahim Kodi a Abdelmunim Abdelmoula Issa. Dostali též milost od presidenta. První zpráva přišla od jejich právního zástupce Dr. Mohaneda Elnoura, Petr s pastorem Hasanem poté mluvil telefonem.

Ben byl tento týden po delší hospitalizaci na JIP a ARO propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování. Byla fáze, kdy ani lékaři nedávali příliš nadějí, Ben je však zpět a mohl se zúčastnit hraní ve chvalách!

Máme obrovskou radost! Děkujeme všem, kdo se zapojili do postního řetězce, vážíme si toho, že se do řetězce a modliteb zapojilo i plno účastníků mimo náš sbor. V modlitbách pokračujeme, informace a aktuální modlitební témata lze nalézt na http://modlitby.cbkladno.cz/pust/, kde se lze i zaregistrovat. Připomínáme e-mail modlitby@cbkladno.cz, kam lze posílát konkrétní modlitební náměty. Pokud máte zájem dostávat občasné informace o tom jak se vyvíjí situace ohledně potřeb, za které se modlíme, můžete se přihlásit k odběru novinek zasláním zprávy na tento e-mail modlitby@cbkladno.cz.