Objevování křesťanství – pozvánka

Sdílejte s ostatními!

Srdečně Vás zveme na kurz Objevování křesťanství. Tento kurz bude probíhat po 10 týdnů od neděle 23. září 2018, je možné se připojit i v průběhu kursu. Bude vždy v neděli v čase 17:30-19:00, v budově CB Kladno. Navíc proběhne jedno delší sobotní setkání dne 3. 11. 2018. Kurz je určený pro každého, kdo se chce o křesťanství dozvědět více v neformální atmosféře.
Nezáleží na tom, jestli už máte z dřívějška zkušenost s kostelem, křesťany, Biblí, nebo ne. Uvítáme i člena církve, nově pořtěného nebo dlouholetého křesťana, i člověka odjinud s otázkami, i přesvědčeného ateistu – respektujeme u každého jeho kulturu i víru a o sobě nám můžete povědět jen tolik, kolik uznáte za vhodné. Nikdo vás nebude do ničeho nutit. Pozvěte i své známé!
K účasti budete potřebovat vlastní sešitek „Studijní průvodce“ k zakoupení na místě, v ceně cca 50Kč, jinak je účast zdarma. Setkání začínají promítaným vstupem a pak následuje společné povídání, kterého se můžete účastnit dle svého uvážení. Pro možnost diskuse bude počet účastníků omezen na cca 10 lidí. Ideální je samozřejmě účast na všech setkáních, ale závazek na všech 10 setkání není třeba – můžete se přijít jen tak podívat, jestli Vám tato forma bude vyhovovat, stejně tak pokud už teď víte, že na nějaká setkání nebudete moci přijít a máte zájem o účast, přijďte i tak.
Kontakt: Marek Obitko, marek@obitko.com, tel. 605356633.