Víkendový pobyt na jaře 2020

Sdílejte s ostatními!

Aktualizace: vzhledem k současné situaci je pobyt v tomto termínu zrušený, platby záloh budou vrácené. Až bude situace příznivá, předpokládáme domluvení termínu dle obsazenosti rekreačního střediska.
Srdečně Vás zveme na víkendový pobyt s mottem „Čas pro rodinu a vztahy“ v termínu 8. – 10. 5. 2020 v rekreačním středisku Šlovice na Křivoklátsku. Cena je 800Kč na víkend, pro přihlášení je třeba do 31. 3. 2020 vyplnit přihlášku na https://forms.gle/vsEGrh9znMMZomch6 a zaplatit nevratnou zálohu 400Kč na 381442389/0800. Těšíme se na Vás!

Podrobnější informace:
– Termín: příjezd je v pátek 8. 5. dopoledne, bude se začínat obědem; odjezd je v neděli 10. 5. po obědě.
– Místo: rekreační středisko Šlovice (mapa), které se nachází v nádherném prostředí na okraji CHKO Křivoklátsko (adresa: Šlovice 145, Hřebčíky).
– Cena: 800,-Kč za pobyt na osobu starší tří let. Jedná se o jednotnou cenu za komplet ubytování 2 noci + plná penze (oběd – oběd). Děti do 3 let (včetně) s vlastní cestovní postýlkou a s vlastní stravou mají pobyt zdarma (pokud chcete i pro takto malé děti zařídit lůžko a stravu, platí pro ně plná cena).
Přihláška: prosím vyplňte na https://forms.gle/vsEGrh9znMMZomch6 za rodinu/skupinu dohromady (pro platbou současně za přihlášku) do 31. 3. 2020.
– Platba: přihláška je platná se zaplacenou nevratnou zálohou 400Kč za osobu do 31. 3. 2020. Zálohu prosím zaplaťte na účet 381442389/0800, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo dle přihlášky, to je nutné pro identifikaci platby. Do zprávy pro příjemce můžete napsat „pobyt 2020“ a vaše jméno. Druhou polovinu platby bude nutné provést do 30. 4. 2020 se stejnými údaji.
– Diety: pokud máte dietní omezení (dieta vegetariánská, bezlepková…), prosím vyplňte tuto informaci do přihlášky. Jídlo bude obecně společné pro všechny, u diet bude domluva individuální (např. u bezlepkových diet bude pravděpodobě třeba dovézt vlastní suroviny jako je bezlepková mouka či těstoviny, kuchyně pak z těchto surovin uvaří).
– Ubytování: bude rozděleno dle plánku pokojů a přihlášených.
– Progam: bude doladěn dle přihlášených a domluvy, včetně např. společných výletů atd.
– Další informace: pro další dotazy či náměty prosím kontaktujte Romana Klábeneše (e-mail klabenes1@seznam.cz). Pokud nemáte možnost vlastní dopravy, prosím domluvte se s ostatními, kontakt můžeme zprostředkovat.

Těšíme se na společně strávený čas.