Snubní prsten za život

Sdílejte s ostatními!

Aktualizace: kniha je již k dispozici, včetně možnosti osobního vyzvednutí v knihkupectví krestanskakniha.cz. Kniha se též dá objednat i přímo v nakladatelství Stefanos/Hlas mučedníků.
Upozorňujeme na připravovanou knižní novinku, kterou si lze již nyní objednat v knihkupectví krestanskakniha.cz, případně osobně u Vaška Müllera (krestanska.kniha@email.cz, 605 245 713), je možné domluvit i platbu v hotovosti. Odhadovaný termín vydání je 27. 3. 2020. Pokud máte o knihu zájem, prosíme dejte vědět dopředu pro přehled, kolik knih objednat.
Z popisu: V prosinci 2015 byl na letišti v Chartúmu zadržen tajnou policií český občan Petr Jašek. Následujících čtrnáct měsíců byl vězněn súdánským režimem a v lednu 2017 ho tamní tribunál odsoudil na doživotí za „špionáž a velezradu“, třebaže jeho skutečným „zločinem“ byla prostá snaha pomoci africkým pronásledovaným křesťanům. Co prožíval v obávaném saharském vězení, bylo po dlouhé měsíce předmětem velkých obav a spekulací. V této knize nyní o tom on sám vypravuje…