Výjezd do Písku – Maják

Sdílejte s ostatními!

První víkend v dubnu plánujeme s Majákem (klub pro děti na druhém stupni ZŠ) víkendovku. Tentokrát se podíváme do Písku a strávíme víkend společně s píseckým dorostem. Na programu budou hry, v sobotu plánujeme výlet do Píseckých hor, kde zkusíme hledat polodrahokamy a pozorovat muflony v oboře, k obědu si upečeme buřty. V neděli navštívíme Prácheňské muzeum v Písku a projdeme se historickým centrem města a podíváme se na nejstarší most ve střední Evropě.
Další informace:
Pojedeme společně auty, sraz bude v pátek 1. 4. 2022 v 15:30 na parkovišti před Domem techniky, v neděli se budeme vracet okolo čtvrté hodiny na stejné místo (přesný čas upřesníme pomocí SMS v den příjezdu). Cena za akci je 400 Kč, v ceně je započítána doprava, jídlo, ubytování. V případě, že by cena byla důvodem neúčasti Vašeho dítěte, obraťte se prosím na Evču nebo Lukáše (evca.pos@gmail.com / 720 393 815, lukasvlk499@gmail.com / 739 258 772) a určitě najdeme nějaké řešení. Děti prosím závazně přihlaste nejpozději do 25. 3. 2022 na evca.pos@gmail.com. Těšíme se na společně strávený čas!
S sebou: Spacák, karimatku, osobní hygienu, ručník, oblečení do města a do přírody (do každého počasí), přezůvky, láhev na pití, batoh na výlet, psací potřeby, pláštěnka, oblíbenou deskovou hru.