Novinky z Diakonie Zábradlí

Sdílejte s ostatními!

Sledujte web Diakonie Zábradlí a facebookový profil:
– Rádi byste nabídli bydlení, ale nechcete hledat a zařizovat vše kolem a potřebovali byste garanta? Diakonie Zábradlí vám v tomto směru nabízí pomoc, viz i níže – pomožte takto i nám pomáhat.
– Pro rozjezd potravinové banky jsme již získali dveře a jednu chladničku, hledáme též dobrovolníky – na týdenní nebo měsíční bázi (2,5h/týden), pomoci lze na místě nebo jako řidiči auta diakonie.
Kontakty jsou na stránkách Zábradlí. Sledujte prosím i novinky ze Šatníku Kladno.
Více k nabídce bydlení:
Rádi byste pomohli uprchlíkům, ale nechce se vám zapisovat do databáze ministerstva ani nabízet pomoc sami za sebe? Máte obavy, jestli byste to zvládli? Bojíte se, že byste na sebe vzali závazek i další pomoci a že by to bylo moc? Uvítali byste garanta takové nabídky?
Diakonie Zábradlí vám poskytuje svou pomoc. Uzavřeli bychom s vámi smlouvu o poskytnutí bydlení a my bychom byli garantem, že do ubytování umístíme někoho, koho my známe a převzali bychom za to zodpovědnost. Dále bychom jim zprostředkovali další pomoc, aby toto břemeno nebylo na vás. Vy budete pouze v roli těch, kteří poskytují nemovitost, prostor k bydlení – dle vašich podmínek – bez úplaty, za energie nebo i s úplatou.
Neváhejte nás kontaktovat 739 584 027, info@zabradlikladno.cz.