Vandr Majáku do Kokořínska

Sdílejte s ostatními!

Aktualizace: Vzhledem k indispozici vedoucích je akce zrušena. Budeme se těšit na příští příležitost!
Klub Maják zve všechny ve věku druhý stupeň ZŠ na vandr do Kokořínska 24. – 25. 9. s přespáním venku pod převisem. Je třeba se závazně přihlásit nejpozději do 23. 9. 9:00. Nejlépe přes Levitio, pokud nemáte, tak např. mailem, kontakt je Lukáš Vlk 739258772. Cena je 300Kč. Těšíme se na vás, další informace:
Sraz bude v sobotu 24.9.2022 v 8:30 u nové modlitebny (Václava Pázdrala 3469, 272 01 Kladno), vracet se budeme v neděli v odpoledních hodinách na stejné místo. Pojedeme do Kokořínska, projdeme si krásné pozdimní lesy a v sobotu přespíme pod převisem.
Meteorologové na víkend předpovídají chladnější počasí, proto prosíme vybavte děti teplým oblečením (hlavně v noci už má být zima), kvalitním spacákem a nebo pokud nemáte kvalitní spacák, vybavte děti teplým oblečením na spaní. Tzn. teplé vlněné ponožky, zimní čepice, podvlíkačky, mikina, bunda. Doporučujeme pevnou obuv (nejlépe pohorky, nejlépe dobře naimpregnované). Spacák i oblečení doporučujeme zabalit do igelitových pytlů, aby v případě deště zůstaly suché. Mimo spacáku, karimatky a teplého oblečení dětem zabalte také: ešus, příbory, plecháček, kartáček + zubní pastu, ručníček, toaletní papír/kapesníčky, kapesní nůž, pláštěnku, čelovku/baterku, 3 litry pitné neperlivé vody, igelitovou tašku na odpadky, kartičku zdravotní pojišťovny (ideálně kopii), léky (pokud nějaké užívá). Jídlo s sebou děti mít nemusí, to nakoupíme společně, ale je třeba, aby jim v batohu na jídlo zbylo místo. Mohou si vzít potřeba na rozdělání ohně. V případě dotazů se neváhejte ozvat.