Členské shromáždění

lideZveme Vás na členské shromáždění, které se bude konat v neděli 22. 9. po bohoslužbě, po přestávce na občerstvení. Tématem tohoto shromáždění bude zejména stavba nové modlitebny – včetně dalších kroků a výhledu. Prosím, modlete se za Boží vedení. Bude prostor pro společnou diskusi. Srdečně zveme všechny členy, členské shromáždění je jako vždy otevřeno i všem přátelům, kteří členy našeho sboru nejsou, ale nachází mezi námi duchovní domov.

Den vděčnosti

Srdečně Vás zveme na setkání „Den vděčnosti“ v sobotu 7. září od 14:00 v naší sborové budově. Zvaný je každý, setkání je ale hlavně pro všechny služebníky, kteří mají jakoukoliv službu v našem sboru. Jsme za všechny služebníky velmi vděční a chtěli bychom jim požehnat do dalšího školního roku. Zveme Vás, plánujeme společné občerstvení s grilováním, věříme, že to bude příležitost k dobrému společnému setkání!

Objevování učednictví – pozvánka

Srdečně Vás zveme na kurz Objevování učednictví. Tento kurz bude probíhat 8 týdnů od neděle 22. září do neděle 10. listopadu, vždy večer v čase 17:30-19:00, v budově CB Kladno. Kurz je určený pro každého, kdo je křesťanem a chce růst ve vztahu s Kristem. Kurz je založený na listu Filipským, k dispozici bude sešitek pro individuální potřebu. Průvodci budou Marek Obitko (605356633), Zdeněk Mann a Daniela Obitková. Těšíme se na Vás!

Z popisu kurzu: Pokračování textu Objevování učednictví – pozvánka

Rozloučení s Danielem a Gražynou

V neděli 23. 6. bychom se chtěli rozloučit s Danielem a Gražynou Kaletovými. Daniel sloužil v našem sboru jako kazatel 15 let a nyní odchází do důchodu. Po nedělním shromáždění od 10:00 plánujeme společné obědové občerstvení a chceme být prostě spolu v rámci sboru. Těšíme se na společné setkání!

Denní čtení pro rok 2020

V případě zájmu si můžete již nyní objedávat knihu Denní čtení 2020 – Úvahy nad Hesly Jednoty bratrské. Úvahy vycházejí z pera autorů z českých církví včetně Církve bratrské, a doprovázejí základní biblické texty z hesel Jednoty bratrské, každoročně losované v Herrnhutu.
Pro objednávku kontaktujte manžele Lážnovské starší (laznovskypavel@seznam.cz, 777 106 562). Zvýhodněná cena by měla být kolem 80,- Kč, v případě více zájemců nižší. Objednávku je třeba odeslat do konce června, v případě zájmu se tedy prosím hlaste ihned – nenechávejte prosím objednávku na poslední chvíli.