Film Mučen pro Krista

Dnes 28. 11. můžete od 20:05 na TV Noe shlédnout film „Mučen pro Krista“ v českém znění. Při příležitosti 50. výročí prvního vydání knihy Mučen pro Krista byl v roce 2018 natočen stejnojmenný film zachycující životní příběh Richarda Wurmbranda, zakladatele Hlasu mučedníků. Jde o filmové převyprávění jeho svědectví zachyceného v mezinárodním knižním bestselleru. Tento silný film, který byl celý natočen v Rumunsku, včetně jednoho z vězení, kde pastor Wurmbrand prožíval mučení a samotku, bude pro každého diváka výzvou k zamyšlení nad tím, co to znamená skutečně se obětovat pro následování Ježíše Krista. Film je nyní dostupný také v českém znění (produkce BTM). Je možné se podívat na oficiální upoutávku v angličtině na youtube.

Pozvánka na adventní neděle

Srdečně Vás zveme na adventní neděle v našem sboru s tématem „Boží vánoční nadílka“. Sejdeme se každou neděli od 10:00 ve velkém sále v Domě techniky, Cyrila Boudy 1444, Kladno. Program:
– 28. 11. – Boží přízeň – Bůh na naší straně
– 5. 12. – Boží pokoj – Jistota do neklidné doby
– 12. 12. – Boží mír – Smíření, které potřebujeme
– 19. 12. – Boží syn – Největší přítel
Těšíme se na Vás!
Plakátek: Pokračování textu Pozvánka na adventní neděle

Neděle Diakonie CB 2021

Každoroční neděle Diakonie CB proběhne v neděli 21. 11. 2021. I letos proběhne při nedělním shromáždění sbírka, kde budete mít možnost Diakonii CB podpořit. Finanční prostředky lze také zaslat do konce listopadu na účet sboru CB Kladno 381442389/2010 s poznámkou Sbírka Diakonie 21. Celková sbírka pak bude během prosince Diakonii CB předána. Tato sbírka je pro celou diakonii CB, pokud byste chtěli podpořit adresně Kladenskou pobočku, můžete tak učinit přímo na účet Zábradlí.
Děkujeme za Váš zájem, modlitby a podporu. Díky tomu jste součástí naší motivace a schopnosti dělat to, co děláme. Jak říká jedna naše kolegyně: „Děláme malé věci, ale z nich se stávají velké“. Můžete podívat na video a na prezentaci ke sbírce. Děkujeme za Vaší podporu a pomoc!

Výlet přes Kyšice – Kobyla

V sobotu 20. 11. od 11:00 pořádá domácí skupinka Unhošť už 5. ročník společného výletu přes přírodní památku Kyšice – Kobyla. Výlet je určen pro všechny věkové kategorie a je to celkem cca 5 km hezkou přírodou po zpevněném povrchu, takže i kočárky to zvládnou (mapa: https://mapy.cz/s/dunenufemu). Dá-li Bůh, tak si děti spolu pohrají na dvou dětských hřištích, projdeme se hezkou krajinou a budeme mít prostor si popovídat, nasbíráme si dřevo a společně si pak na otevřeném tábořišti U Lipek na ohni připravíme to, co si každý sám přinese. Těšíme se a pozvěte své kamarády! Kontakt: Ondra Grabmyler.

Výlet k Libušínskému jezírku

Zveme Vás na společný výlet k Libušínskému jezírku v neděli 24. 10. Vyjdeme ve 14:30 od Energie (stejnojmenná zastávka autobusu), návrat bude později odpoledne na stejné místo. Můžete přijít jen tak, na procházku a popovídání, můžete vzít své přátele, můžete přijít sami nebo s dětmi. Pro zájemce bude možné si u Libušínského jezírka opéci buřty nebo cokoliv dalšího, co si s sebou vezmete. Dle počasí bývá cesta sjízdná terénními kočárky. Těšíme se na Vás!

Postní řetězec

pustAktualizace: řetězec je prodloužený do 30. 10.
Zveme Vás k zapojení do postního řetězce, dle oznámení na shromáždění. Registrovat se můžete na http://modlitby.cbkladno.cz/pust/, rezervujete si vždy den (nebo více) s tím, že půst začíná předchozího dne v 18 hodin večer a končí v „můj rezervovaný den“ v 18 večer (celkem tedy 24 hodin). Ke konci půstu prosím kontaktujte účastníka za Vámi pro předání štafety. Pokud je již vámi vybraný den rezervovaný, můžete se i tak na daný den přidat do maximálního počtu tří účastníků pomocí + za jménem.
Pokračování textu Postní řetězec

Besídka v dalším školním roce

Od 5. září začne opět po prázdninách a delší pauze způsobené covidovou epidemií fungovat besídka. S dětmi se budeme scházet v místnosti bývalého iStreetu. Budeme se snažit zachovat besídku jak pro mladší děti (ve věku cca 3-6 let), tak pro starší děti (ve věku cca 7-12 let). Vzhledem k tomu, že k dispozici bude pouze jedna místnost, se může stát, že občas dojde ke spojení obou věkových skupin. Moc se na děti těšíme!