Večer modliteb a chval

Můžete se k nám přidat k dalšímu večeru, který bychom si chtěli oddělit ke společných chválám a modlitbám. Máme být opravdu za co vděční a tak proč to nevyjádřit. Obdivujeme Boží věrnost, tak proč mu to nedat znovu najevo. Je skvělé pobývat v Boží přítomnosti, tak vás budeme čekat.
Připojte se k nám v neděli 19. května 2024 od 18:00 v našem Komunitním centru na adrese Václava Pázdrala 3469, Kladno. Pokračování textu Večer modliteb a chval

Modlitby mužů

Zveme muže na další setkání ke společným bratrským modlitbám první neděli v měsíci. Těšíme se na společný čas 7. 4. od 19:00, jako obvykle v naší modlitebně. Modlitební setkání je příležitost, kdy se jako muži můžeme podepírat navzájem a bojovat bitvy na tom správném poli. Spoléhat se na Boží moc, na Boží odpověď a ne na svou vlastní sílu a moudrost. Zveme všechny muže, bratry a též připomínáme, že ženy se schází ke společným modlitbám v pondělí od 18:00.

Večer modliteb a chval

Zveme vás na další večer modliteb a chval v neděli 3. března od 18:00 – je to událost, kdy budeme moci delší dobu setrvat ve chválách a modlitbách. Tentokrát se nám budou střídat dvě hudební skupiny, složení tedy bude pestřejší. Důležité ale bude, že tam bude Bůh a budeme tam i my, ať už hraje a zpívá kdokoliv. Boží přítomnost na tom není závislá. Nenechte si ani vy ujít tuto možnost, kdy Bůh touží, abychom k němu přistupovali s otevřeným srdcem a uctívali ho hlavně v Duchu a v pravdě. Pokračování textu Večer modliteb a chval

Modlitby mužů

Zveme muže na další setkání ke společným bratrským modlitbám, jako obvykle první neděli v měsíci. Těšíme se na společný čas 4. 2. od 19:00, jako obvykle v naší modlitebně. Modlitební setkání je příležitost, kdy se jako muži můžeme podepírat navzájem a bojovat bitvy na tom správném poli. Spoléhat se na Boží moc, na Boží odpověď a ne na svou vlastní sílu a moudrost. Zveme všechny muže, bratry a též připomínáme, že ženy se schází ke společným modlitbám v pondělí od 18:00.

Modlitebně postní únor 2024

pustÚnor je pro náš sbor již několik let obdobím půstu a modliteb. Rádi bychom vás všechny (i ty kteří s půstem ještě nemají moc zkušeností) povzbudili do zapojení se do půstu. Půst chceme hlavně vnímat jako naše osobní oddělení se pro našeho Pána, abychom mohli být více, intenzivněji v jeho blízkosti. Celý měsíc se chceme také zaměřit na osobu Ducha svatého – tomu budou odpovídat témata na nedělních shromážděních a určitě vás zvu i na společný víkend o Duchu svatém, který bude v termínu 16. – 18. února 2024. Další inspiraci najdete v příloze.