Dětské a mládežnické kluby ve školním roce 2014/2015

shiftOd září 2014 se opět rozeběhnou dětské a mládežnické kluby.

Pro Obry (děti do 6 let) bude den stejný jako minulý rok a čas posunutý o půl hodiny – schůzky budou v úterý v čase 16:30 – 18:00. První schůzka proběhne druhý týden školního roku, tj. v úterý 9. září. Pro nejmenší Obříky je možnost účasti i s rodiči. Spolu s Obry budou mít schůzku Orli (děti 6-9 let) – tj. schůzka Orlů bude v úterý 16:30-18:00, první schůzka proběhne také v úterý 9. září. Schůzky dorostu (9-13 let) se přesouvají na středu 17:30 – 19:00.

Setkávání Zastávky (mladší mládež 13-16 let) bude upřesněno. Setkávání starší mládeže (od 17 let) bude v úterý od 18:00.

Připravujeme také skupinku pro maminky s dětmi. Detaily upřesníme později, setkávání začne po rozběhnutí školního roku.

Prosíme rezervujte si uvedené časy a určitě přijďte, ať už jste minulý rok kluby navštěvovali nebo ne! Kluby samozřejmě nejsou omezené na náš sbor, prosím pozvěte i své kamarády a kamarádky. Přejeme Vám klidný a požehnaný zbytek prázdnin.

Buštěhrad na vodě 2014

bustehrad-na-vode-logoObčanské sdružení Buštěhradské fórum jménem Jiřího Janouškovce zve dospělé, rodiče i děti na opakování loňské úspěšné soutěžní hry „Buštěhrad na vodě“ na velkém buštěhradském rybníku v sobotu 28. 6. od 10:00 hodin. Bude se soutěžit o nejrychlejší posádku kánoe, ve slalomu, lovu „velryby harpunou“, převozu „ropy“ a výlovu „želvy“. Startovné na osobu 50 Kč. Občerstvení zajištěno. Ceny připraveny. Na konci soutěží a her bude možnost volné projížďky na kánoích po rybníku. Užijte si s námi veselý závěr školního roku.

Pokračování textu Buštěhrad na vodě 2014

Pozvánka na jazzovou mši

smetana-kladnoPěvecký sbor Smetana Kladno prostřednictvím své členky Hanky Vlkové zve na svoji kladenskou premiéru „A Little Jazz Mass“ (Malá jazzová mše) od Boba Chilcotta, která se uskuteční ve středu 18. června 2014 od 18 hodin v kostele Církve československé husitské v Kladně (ulice Plk. Stříbrného).

Pěvecký sbor Smetana Kladno byl založen v roce 1912 a má sedmadvacet aktivních členek. Sbor získal během svého působení spoustu ocenění a vystupoval také v zahraničí.

Pokračování textu Pozvánka na jazzovou mši