Základy II

Zveme všechny zájemce na pokračování „základů“ vždy v neděli v čase 9:00-9:45, od začátku října do konce listopadu. Předchozí setkávání byla úvodní, nyní půjde o pokračování, které je určené pro všechny, kdo nějak s Bohem žijí – ať už krátce nebo delší dobu, a chtějí si některá témata života křesťana oživit nebo připomenout. Setkávání budou probíhat ve žluté klubovně v naší modlitebně, není třeba se nikde registrovat, prostě přijďte. Jste srdečně zváni – zejména osobně, nicméně bude možnost se připojit i online a plánujeme též alespoň první část setkání nahrát a zveřenit na našem webu. Těšíme se na setkání s vámi. Rozpis dnů a témat: Pokračování textu Základy II

Setkání mládeže

Setkávání mládeže letos probíhá jednou za 14 dní v neděli od 17:00, druhé setkání bude 24. 9. 2023, v Komunitním centru CB Kladno. Setkávání jsou určena pro mládežníky od 15 let, tj. zhruba věk střední a vysoké školy. Přijďte se podívat na jakékoliv setkání – následující setkání bude i o plánování jiných setkání do Vánoc, jako je například bowling, movie night, víkendovka, atd. Pokud chcete dostávat pozvánky na další setkání mailem, i když třeba zatím jen plánujete někdy přijít, ozvěte se prosím na frantisek.flek@cbkladno.cz.

Pozvánka na skautské kluby

V letošním školním roce se rozeběhly dva skautské kluby:
– Skaut Obři, pro děti od 1. do 5. třídy, tj. 6-11 let, každé pondělí 16:30-18:00
– Skaut Maják, pro děti od 5. do 9. třídy, tj. 11-15 let, každé pondělí 17:30-19:30
Plánují se také různá setkání přes víkend a podobně, informace pro oba kluby včetně fotek, zápisků z minula a podobně najdete postupně i na webu skauta. Můžete se přijít podívat, a pokud se vám bude schůzka líbit a budete se chtít účastnit dále, prosíme přihlašte se přes příslušný formulář, příspěvek na provoz klubu činí ročně 500Kc. Těšíme se na setkání, níže jsou též plakátky ke sdílení. Pokračování textu Pozvánka na skautské kluby

Modlitby mužů

Zveme muže na další setkání ke společným bratrským modlitbám, jako obvykle první neděli v měsíci. Těšíme se na společný čas 3. 9. od 19:00, jako obvykle v naší modlitebně. Součástí našich prázdninových témat z 1. Timoteovi bylo i téma modliteb – společných modliteb mužů. Bůh se přiznává speciálním způsobem k takovým modlitbám, proto to Pavel zdůrazňuje a jeho ústy nás, muže, Bůh vyzývá, abychom si našli čas na to se společně modlit. My muži, neseme duchovní odpovědnost, my jsme byli stvořeni k tomu, abychom vedli duchovní bitvy a stáli na stráži za naše srdce, za naše rodiny, náš sbor, naše město a stát. Setkávání bude pokračovat vždy první neděli v měsíci a zván je každý – i pokud chcete jen o modlitbu poprosit.

Výlet přes Kyšice – Kobyla

V sobotu 14. 10. od 10:00 pořádá unhošťská skupinka už 7. ročník společného výletu přes přírodní památku Kyšice – Kobyla. Výlet je určen pro všechny věkové kategorie a je to celkem cca 5 km hezkou přírodou po zpevněném povrchu, takže i kočárky to zvládnou (mapa: https://mapy.cz/s/dunenufemu). Dá-li Bůh, tak si děti spolu pohrají na dvou dětských hřištích, projdeme se hezkou krajinou a budeme mít prostor si popovídat, nasbíráme si dřevo a společně si pak na veřejném ohništi U Vrbiček na ohni připravíme to, co si každý sám přinese. Těšíme se a pozvěte své kamarády! Kontakt: Ondra Grabmyler.